Ubytování v České republice, Praha 7 (Praha a okolí) v rekreačním domě 'V Podhorí'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě V Podhorí, Praha 7
★★

Česká republika, Praha a okolí, Praha 7

Česká republika, Praha a okolí, Praha 7
Číslo objektu: CZ1107.170.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1107_170_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.310,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'V Podhoří', 3-pokojový dům 60 m2 na 2 podlažích. Částéčně zkosený, pěkné a osobité zařízení: obývací pokoj/ložnice 16 m2, okno do dvora s 1x francouzským lužkem, TV, plochá obrazovka a elektrické topení. Kuchyně (3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl, 1x pohovka a elektrické topení. WC zvlášť. E-topení. V horním patře: otevřený obývací pokoj/ložnice zkosený s 1x dvoulůžko, koupelna a stereo přehrávač. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Velká, historická vila 'V Podhoří', z 18. století, obklopen stromy. Ve čtvrti Troja, na kraji obce, 5 km od centra Praha, klidná, vyvýšená poloha v obytné čtvrti, oblast se slabým provozem, západní orientace. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 100 m2 (oplocená) s květinami a stromy. Zahradní sezení (20 m2), zahradní nábytek, gril. Příjezd končí 50 m od objektu. 50 m pěšina (30 schodů) k domu. Parkovací místo (2 x) na pozemku. Obchod 1 km, obchodní centrum 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 200 m. Tenis 500 m. Atrakce v blízkosti: ZOO Praha 1.5 km, Troja Chateau 1.5 km, Prague Castle 7 km, Charles Bridge 6.5 km, Chateau Veltrusy 26 km, Botanical Garden 1.5 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v České republice, Praha 7:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Historické město. Praha je celosvětově známá jako zlaté město, je hlavním městem České Republiky a nejoblíbenějším cílem evropského turismu. Město Karla IV. se rozprostírá na obou stranách řeky Vltavy se svými městskými částmi: Staré město, Josefovo město (bývalé židovské), Nové město, Malá strana a Hradčany, které dnes tvoří památkově cháněné historické centrum. Přes 30 divadel, cca 20 hudebních scén (z toho 2 operní) zajišťují střídavě hudební a divadelní život. Slavnostní týdny 'Pražské jaro' se koná každoročně od poloviny května do počátku června. Je zde bezpočet museí (přes 20), umělecké sbírky, knihovny a archivy. Kryté lázně, koncertní a divadelní pořady.
informace pro zimní ubytování
Bruslařská hala.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.1.2018 14:45
Mapa stránek ...