Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'ROSA' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 6. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 4-pokojový byt 120 m2 v 1. patře. Starožitné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV-satelit. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Malý balkon. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu ROSA, Praha 6

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1106_900_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 120 m2 v 1. patře. Starožitné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV-satelit. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Malý balkon. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.11.2018 06:07
Mapa stránek ...