Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Hanspaulka' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 6. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). 'Hanspaulka', 2-pokojový byt 40 m2, snížené přízemí. Velmi komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV-satelit, plochá obrazovka, rádio a DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení, plynové topení, boiler. Pozor prosím: nekuřácký dům.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Hanspaulka, Praha 6

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1106_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
'Hanspaulka', 2-pokojový byt 40 m2, snížené přízemí. Velmi komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV-satelit, plochá obrazovka, rádio a DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení, plynové topení, boiler. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2017 12:36
Mapa stránek ...