Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Riverbank residence' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 2. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojov byt '3 bedroom', pro 7 osob, 155 m2, v patře, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/ložnice s Místní TV stanice, TV-satelit a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 4x postele.Ložnice s 3x postele a 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x postel a 1x dvoulůžko.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl, jídelní kout, lednicí a mraznička.Koupelna, sedací vana/WC a oddělené WC.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Riverbank residence, Praha 2

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1102_29_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov byt '3 bedroom', pro 7 osob, 155 m2, v patře, komfortní a moderní zařízení.Obývací pokoj/ložnice s Místní TV stanice, TV-satelit a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 4x postele.Ložnice s 3x postele a 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x postel a 1x dvoulůžko.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl, jídelní kout, lednicí a mraznička.Koupelna, sedací vana/WC a oddělené WC.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.2.2018 01:12
Mapa stránek ...