Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mánesova' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 2. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 75 m2, ve zvýšeném přízemí. Prostorné a světlé, komfortní a moderní zařízení: velký vstup. Obývací pokoj s 2x skládací lůžko a TV (plochá obrazovka), DVD. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, parní zařízení) s jídelní stůl. Koupelna/WC, WC zvlášť. Boiler. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mánesova, Praha 2

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1102_1_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 75 m2, ve zvýšeném přízemí. Prostorné a světlé, komfortní a moderní zařízení: velký vstup. Obývací pokoj s 2x skládací lůžko a TV (plochá obrazovka), DVD. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, parní zařízení) s jídelní stůl. Koupelna/WC, WC zvlášť. Boiler. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.3.2019 13:42
Mapa stránek ...