Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /httpd/html/alpy-infonet/www/0php/0page_end.php on line 495
Kde je na mapě ubytování Praha 2 (Česká republika - Praha a okolí) v apartmánu 1102.13.1 | www.alpy.net
Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Wenzigova' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 2. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 70 m2. Osobité zařízení: obývací pokoj/ložnice s 3x místo ke spaní a jídelní stůl. 1x pokoj s 1x dvoulůžko, umyvadlo, bidet, WC zvlášť a TV-satelit. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Wenzigova, Praha 2

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1102_13_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 70 m2. Osobité zařízení: obývací pokoj/ložnice s 3x místo ke spaní a jídelní stůl. 1x pokoj s 1x dvoulůžko, umyvadlo, bidet, WC zvlášť a TV-satelit. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.9.2017 13:02
Mapa stránek ...