Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Trojanova' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 2. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 65 m2 na 2 podlažích v 6. patře. Částéčně zkosený, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 20 m2 s 1x pohovka a 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní stůl, TV-satelit a plynové topení. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. K dispozici: pračka, sejf (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Z druhého patra bytu ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Trojanova, Praha 2

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1102_12_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 65 m2 na 2 podlažích v 6. patře. Částéčně zkosený, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 20 m2 s 1x pohovka a 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní stůl, TV-satelit a plynové topení. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. K dispozici: pračka, sejf (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Z druhého patra bytu je výhled na kupoli Tančícího domu (Ginger a Fred, architekt Frank Gehry), střechu Národního divadla a Staroměstskou radnici.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.12.2018 11:28
Mapa stránek ...