Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Trojanova' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 2. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 65 m2 v 4. patře. Stylové a starožitné zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2 s 2x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, sprcha/WC a TV-satelit. 1x pokoj s 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Kuchyně (4 plotýnky, elektrický kávovar). Topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Byt je zařízen v italském stylu. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Trojanova, Praha 2

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1102_12_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 65 m2 v 4. patře. Stylové a starožitné zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2 s 2x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, sprcha/WC a TV-satelit. 1x pokoj s 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Kuchyně (4 plotýnky, elektrický kávovar). Topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Byt je zařízen v italském stylu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 19:06
Mapa stránek ...