Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Nerudova' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 1. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 'Nerudova', 4-pokojový byt 97 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Částéčně zkosený, jednoduché a starožitné zařízení: vstup s verandou. Jídelna s jídelní stůl. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV a plochá obrazovka. 1x dvoulůžkový pokoj. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s malý bar. Sprcha/WC. Plynové topení. V horním patře: 2x zkosený pokoj, výška stropu 190 - 200 cm, nízká výška dveřního rámu 180 cm, v kazdem pokoji s 2x lůžko. K dispozici: pračka, žehlička, dětská ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Nerudova, Praha 1

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1101_8_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Nerudova', 4-pokojový byt 97 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Částéčně zkosený, jednoduché a starožitné zařízení: vstup s verandou. Jídelna s jídelní stůl. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV a plochá obrazovka. 1x dvoulůžkový pokoj. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s malý bar. Sprcha/WC. Plynové topení. V horním patře: 2x zkosený pokoj, výška stropu 190 - 200 cm, nízká výška dveřního rámu 180 cm, v kazdem pokoji s 2x lůžko. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.3.2019 11:02
Mapa stránek ...