Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Prague Central' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 1. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojov byt '1 bedroom', pro 4 osob, 80 m2, v patře, útulné a stylové zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 2x postele a 1x dvoulůžko.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, myčka, lednicí a mraznička.Koupelna, sedací vana/WC a bidet.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Prague Central, Praha 1

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1101_607_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojov byt '1 bedroom', pro 4 osob, 80 m2, v patře, útulné a stylové zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 2x postele a 1x dvoulůžko.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, myčka, lednicí a mraznička.Koupelna, sedací vana/WC a bidet.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2017 12:51
Mapa stránek ...