Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'St.Giles' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 1. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojov byt '3 bedroom apartment', pro 7 osob, 120 m2 v 2. patře, útulné a stylové zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x postel a 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele a 1x dvoulůžko.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, lednicí a mraznička.Koupelna, sprcha, sedací vana/WC a bidet.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu St.Giles, Praha 1

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1101_605_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov byt '3 bedroom apartment', pro 7 osob, 120 m2 v 2. patře, útulné a stylové zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x postel a 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele a 1x dvoulůžko.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, lednicí a mraznička.Koupelna, sprcha, sedací vana/WC a bidet.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.9.2018 03:07
Mapa stránek ...