Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Malá Strana' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 1. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice). 3-pokojový dvouposchoďový apartmán. Prostorné, komfortní a osobité zařízení: otevřený velký obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, krbová kamna, TV-satelit, plochá obrazovka, rádio, CD a DVD. Zkosen 2x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, parní zařízení) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC s rohovou vanou. Plynové topení. Velmi pěkný panoramatický výhled na město. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma) ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Malá Strana, Praha 1

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1101_30_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje
(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dvouposchoďový apartmán. Prostorné, komfortní a osobité zařízení: otevřený velký obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, krbová kamna, TV-satelit, plochá obrazovka, rádio, CD a DVD. Zkosen 2x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, parní zařízení) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC s rohovou vanou. Plynové topení. Velmi pěkný panoramatický výhled na město. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.9.2018 15:40
Mapa stránek ...