Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Malá Strana' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 1. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). 2-pokojový byt 75 m2 v 1. patře. Jednoduché a pěkné zařízení: 1x pokoj s 1x dvoulůžko, 1x místo ke spaní a TV-satelit. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna/WC. E-topení, topení v podlaze. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: bez parkovišté. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Malá Strana, Praha 1

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1101_30_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 75 m2 v 1. patře. Jednoduché a pěkné zařízení: 1x pokoj s 1x dvoulůžko, 1x místo ke spaní a TV-satelit. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna/WC. E-topení, topení v podlaze. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: bez parkovišté. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.9.2018 16:31
Mapa stránek ...