Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Caroline' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 1. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). 'Caroline 3', 3-pokojový byt v 2. patře. Prostorné a světlé, jednoduché a osobité zařízení: malá jídelna. Obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem a 1x vysunovací lůžko (2 os.). Velký obývací pokoj/ložnice s 2x francouzským lužkem a TV-satelit. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Caroline, Praha 1

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1101_18_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
'Caroline 3', 3-pokojový byt v 2. patře. Prostorné a světlé, jednoduché a osobité zařízení: malá jídelna. Obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem a 1x vysunovací lůžko (2 os.). Velký obývací pokoj/ložnice s 2x francouzským lužkem a TV-satelit. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.9.2017 13:52
Mapa stránek ...