Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /httpd/html/alpy-infonet/www/0php/0page_end.php on line 495
Ubytování Praha 1 (Česká republika - Praha a okolí) v apartmánu 1101.18.4 | www.alpy.net
Ubytování v České republice, Praha 1 (Praha a okolí) v apartmánu 'Caroline'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v České republice
v apartmánu Caroline, Praha 1
★★

Česká republika, Praha a okolí, Praha 1

Česká republika, Praha a okolí, Praha 1
Číslo objektu: CZ1101.18.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1101_18_4/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 11.098,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Caroline 1', 2-pokojový byt v přízemí. Prostorné, jednoduché a útulné zařízení: malý vstup. Velký, průchozí pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit. Obývací pokoj/ložnice s 2x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký dům.
Informace o domě (rezidenci)
Velký, historický bytový dům 'Caroline', 4-podlažní, renovovaný v roce 2015. Ve čtvrti Staré Město, v centru obce Praha, centrální, živá poloha, v srdci města, oblast se slabým provozem. Společné: dvůr. V rekreačním zařízení: bar, společenská místnost, Wireless LAN [WLAN], ústřední topení. Veřejné kryté parkoviště 500 m, extra. Obchod 100 m, supermarket, obchodní centrum 500 m, restaurace 30 m, bar 20 m, pekárna 300 m, kavárna 5 m, tramvaj '22, Narodni Divadlo' 100 m, metro 'Narodni' 600 m. Atrakce v blízkosti: Old Town Square 800 m, National Theatre 100 m, Cherles Bridge 450 m, Prague Castle 2 km. Pozor prosím: bez výtahu.
Rezervace
Ubytování v České republice, Praha 1:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Historické město. Praha je celosvětově známá jako zlaté město, je hlavním městem České Republiky a nejoblíbenějším cílem evropského turismu. Město Karla IV. se rozprostírá na obou stranách řeky Vltavy se svými městskými částmi: Staré město, Josefovo město (bývalé židovské), Nové město, Malá strana a Hradčany, které dnes tvoří památkově cháněné historické centrum. Přes 30 divadel, cca 20 hudebních scén (z toho 2 operní) zajišťují střídavě hudební a divadelní život. Slavnostní týdny 'Pražské jaro' se koná každoročně od poloviny května do počátku června. Je zde bezpočet museí (přes 20), umělecké sbírky, knihovny a archivy. Kryté lázně, koncertní a divadelní pořady.
informace pro zimní ubytování
Bruslařská hala.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.9.2017 16:37
Mapa stránek ...