Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /httpd/html/alpy-infonet/www/0php/0page_end.php on line 495
Kde je na mapě ubytování Praha 1 (Česká republika - Praha a okolí) v apartmánu 1101.18.4 | www.alpy.net
Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Caroline' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 1. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). 'Caroline 1', 2-pokojový byt v přízemí. Prostorné, jednoduché a útulné zařízení: malý vstup. Velký, průchozí pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit. Obývací pokoj/ložnice s 2x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký dům. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Caroline, Praha 1

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1101_18_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
'Caroline 1', 2-pokojový byt v přízemí. Prostorné, jednoduché a útulné zařízení: malý vstup. Velký, průchozí pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit. Obývací pokoj/ložnice s 2x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.9.2017 11:14
Mapa stránek ...