Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Caroline' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 1. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Caroline 6', 2-pokojový byt v 1. patře. Světlé, renovovaný v roce 2015, jednoduché a útulné zařízení: průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Malý obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Caroline, Praha 1

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1101_18_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Caroline 6', 2-pokojový byt v 1. patře. Světlé, renovovaný v roce 2015, jednoduché a útulné zařízení: průchozí pokoj s 1x francouzským lužkem, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Malý obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.9.2017 14:51
Mapa stránek ...