Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Karlova' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 1. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Karlova 2', 2-pokojový byt v 5. patře. Prostorné a světlé, úplně renovovaný v roce 2014, velmi komfortní a moderní zařízení: otevřený velký obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Velký obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko a TV-satelit. Se Šatna. Velká, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Pěkný výhled na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Karlova, Praha 1

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1101_15_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Karlova 2', 2-pokojový byt v 5. patře. Prostorné a světlé, úplně renovovaný v roce 2014, velmi komfortní a moderní zařízení: otevřený velký obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Velký obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko a TV-satelit. Se Šatna. Velká, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Pěkný výhled na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2017 12:05
Mapa stránek ...