Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Karlova' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 1. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). 'Karlova 1', 2-pokojový byt 100 m2 v 3. patře. Komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, 1x dvoulůžko, TV-satelit, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha/WC. Terasa. Nádherný výhled na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: bez parkovišté. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Karlova, Praha 1

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1101_15_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
'Karlova 1', 2-pokojový byt 100 m2 v 3. patře. Komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, 1x dvoulůžko, TV-satelit, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha/WC. Terasa. Nádherný výhled na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: bez parkovišté. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.9.2017 20:45
Mapa stránek ...