Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Nový Svet' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 1. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 128 m2 na 2 podlažích, v patře. Komfortní a útulné zařízení: otevřený velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl, jídelní kout a kuchyňským koutem. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Koupelna/WC. Velká terasa 60 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký by ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Nový Svet, Praha 1

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1101_10_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 128 m2 na 2 podlažích, v patře. Komfortní a útulné zařízení: otevřený velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl, jídelní kout a kuchyňským koutem. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Koupelna/WC. Velká terasa 60 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt, nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.9.2017 16:44
Mapa stránek ...