Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Malá Strana' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 1. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dvouposchoďový apartmán v 2. patře. Prostorné, komfortní a osobité zařízení: vstup. Otevřený velký obývací pokoj/ložnice zkosený s 2x pohovka, 1x francouzským lužkem, jídelní stůl, kuchyňským koutem a TV-satelit (plochá obrazovka). Malý obývací pokoj/ložnice zkosený s 1x francouzským lužkem. Malý obývací pokoj/ložnice zkosený s 1x pohovka pro 2 osoby, 1x francouzským lužkem a sprcha/bidet/WC. Malá kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Malá Strana, Praha 1

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1101_103_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dvouposchoďový apartmán v 2. patře. Prostorné, komfortní a osobité zařízení: vstup. Otevřený velký obývací pokoj/ložnice zkosený s 2x pohovka, 1x francouzským lužkem, jídelní stůl, kuchyňským koutem a TV-satelit (plochá obrazovka). Malý obývací pokoj/ložnice zkosený s 1x francouzským lužkem. Malý obývací pokoj/ložnice zkosený s 1x pohovka pro 2 osoby, 1x francouzským lužkem a sprcha/bidet/WC. Malá kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/bidet/WC. V horním patře: otevřený malý obývací pokoj/ložnice zkosený s 1x francouzským lužkem. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: bez parkovišté. Bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 03:57
Mapa stránek ...