Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'O21' - Česká republika (Praha a okolí), Praha 1. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojové studio na 2 podlažích v 4. patře. Světlé, moderní a útulné zařízení: zkosený obývací pokoj 22 m2 s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, koupelna/bidet/WC, plochá obrazovka a klimatizace. Kuchyně u vstupu 6 m2 (4 plotýnky, trouba, mraznička). V horním patře: zkosená malá galerie 11 m2 s 1x francouzským lužkem a klimatizace. K dispozici: pračka, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu O21, Praha 1

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz1101_102_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojové studio na 2 podlažích v 4. patře. Světlé, moderní a útulné zařízení: zkosený obývací pokoj 22 m2 s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, koupelna/bidet/WC, plochá obrazovka a klimatizace. Kuchyně u vstupu 6 m2 (4 plotýnky, trouba, mraznička). V horním patře: zkosená malá galerie 11 m2 s 1x francouzským lužkem a klimatizace. K dispozici: pračka, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:21
Mapa stránek ...