Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'U jezera' - Česká republika (Plzeňský kraj), Plzeň. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 99 m2 v 1. patře. Komfortní a útulné zařízení: velký obývací pokoj s bar, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon, na terasu, západní orientace. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem (2 os.). Kuchyňský kout (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vana/sprcha/bidet/WC, dvojumyvadlo, hydromasážní sprcha. E-topení. Velký balkon, terasa, západní orientac ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu U jezera, Plzeň

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3200_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 99 m2 v 1. patře. Komfortní a útulné zařízení: velký obývací pokoj s bar, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon, na terasu, západní orientace. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem (2 os.). Kuchyňský kout (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vana/sprcha/bidet/WC, dvojumyvadlo, hydromasážní sprcha. E-topení. Velký balkon, terasa, západní orientace. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na jezero a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 05:47
Mapa stránek ...