Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Motylek' - Česká republika (Pardubický kraj), Moravská Třebová. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2, otevřený krb, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na terasu, jižní orientace a západní orientace. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj, 3x lůžko, WC zvlášť a sprcha. Vstup na lodžii, jižní orientace a západní orientace. 1x pokoj, 3x lůžko, WC zvlášť a sprcha. E-topení. Terasa 10 m2. Odkládací místnost. K dispozici: pr ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Motylek, Moravská Třebová

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz5710_100_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2, otevřený krb, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na terasu, jižní orientace a západní orientace. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj, 3x lůžko, WC zvlášť a sprcha. Vstup na lodžii, jižní orientace a západní orientace. 1x pokoj, 3x lůžko, WC zvlášť a sprcha. E-topení. Terasa 10 m2. Odkládací místnost. K dispozici: pračka. Dětská postýlka jen na vyžádání předem.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 06:58
Mapa stránek ...