Ubytování v České republice, Jablonné nad Orlicí (Pardubický kraj) v rekreačním domě 'Petrovice'. Toto ubytování je pro 12 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Petrovice, Jablonné nad Orlicí
★★★

Česká republika, Pardubický kraj, Jablonné nad Orlicí

Česká republika, Pardubický kraj, Jablonné nad Orlicí
Číslo objektu: CZ5616.700.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz5616_700_1/
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 20.443,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
8-pokojový dům na 2 podlažích. Prostorné a světlé, částéčně zkosený, komfortní a osobité zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl. 2x velký dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril). Sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: velká galerie s 1x pohovka a TV-satelit. 2x zkosený velký dvoulůžkový pokoj. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko a sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Informace o domě (rezidenci)
Petrovice 7 km od Jablonné nad Orlicí: Velká, velmi komfortní chalupa, ideální pro pobyt s dětmi. 'Petrovice', renovovaný v roce 2009. Centrální, slunná poloha, oblast se slabým provozem, 300 m od lesa. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, zahrada. Zahradní nábytek, gril, ohniště. V domě: sauna, whirlpool (extra), pračka, sušička. Parkovací místo u domu. Potraviny 300 m, restaurace 200 m, autobusová zastávka 20 m, nádraží 4 km, koupaliště 10 km, krytý bazén 15 km. Vlek 11 km, lyžařské sjezdovky 11 km. Atrakce v blízkosti: Hrad Potštejn 25 km, Pevnost Hanička 25 km. Známá jezera v okolí: Pastviny 16 km. Pozor prosím: hlavní silnice v blízkosti.
Rezervace
Ubytování v České republice, Jablonné nad Orlicí:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 421 m n.m.
Rekreační obec s 3'000 obyvatel. Veškeré služby, Zamberk, 14 km. V obci: potraviny, pošta, restaurace. Leží v nejjižnější části Orlických hor. Historický střed města byl vyhlášen městskou památkovou zónou. Návštěvníky lákají citlivě rekonstruované památkové objekty a pozdně barokní Mariánský sloup ve středu náměstí z roku 1748. Náměstí dominuje kostel sv. Bartoloměje se starým hřbitovem s farou a kaplí z roku 1725, které tvoří typický celek vrcholného baroka. V okolí města se nabízí mnoho míst, kam je možno podniknout výlet, např. hora Suchý vrch (995 m)- nejvýšší bod Bukovské hornatiny s rozhlednou a horskou chatou. Výlet na Zemskou bránu nebo procházka údolím Divoké Orlice, která protíná hřeben Orlických hor a vytváří romantický úsek údolí.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Pastviny 11 km. Bazén 7 km. Aquapark 'Usti na Orlici', 25 km. Potápění, surfování, kánoe. Tenis (7 km). Minigolf. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Orlicky-Cenkovice, 8 km. Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy. Ricky 35 km, Destne 50 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 05:53
Mapa stránek ...