Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Na Žampachu' - Česká republika (Olomoucký kraj Jeseníky), Ruda nad Moravou. Jedná se o ubytování pro 14 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojový dům 120 m2. Pěkné a stylové zařízení: obývací pokoj 30 m2 s otevřený krb, TV-satelit a rádio. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl, jídelní stůl a kachlová kamna. Koupelna, sedací vana/WC. V horním patře: 1x pokoj s 4x lůžko. 1x pokoj s 2x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 2x francouzským lužkem, umyvadlo a sprcha/WC.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Na Žampachu, Ruda nad Moravou

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz7897_120_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 14 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 120 m2. Pěkné a stylové zařízení: obývací pokoj 30 m2 s otevřený krb, TV-satelit a rádio. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl, jídelní stůl a kachlová kamna. Koupelna, sedací vana/WC. V horním patře: 1x pokoj s 4x lůžko. 1x pokoj s 2x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 2x francouzským lužkem, umyvadlo a sprcha/WC.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 23:27
Mapa stránek ...