Ubytování v České republice, Ruda nad Moravou (Olomoucký kraj Jeseníky) v rekreačním domě 'Na Žampachu'. Toto ubytování je pro 14 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Na Žampachu, Ruda nad Moravou
★★

Česká republika, Olomoucký kraj Jeseníky, Ruda nad Moravou

Česká republika, Olomoucký kraj Jeseníky, Ruda nad Moravou
Číslo objektu: CZ7897.120.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz7897_120_1/
Ubytování pro 14 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.522,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 120 m2. Pěkné a stylové zařízení: obývací pokoj 30 m2 s otevřený krb, TV-satelit a rádio. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl, jídelní stůl a kachlová kamna. Koupelna, sedací vana/WC. V horním patře: 1x pokoj s 4x lůžko. 1x pokoj s 2x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj s 2x francouzským lužkem, umyvadlo a sprcha/WC.
Informace o domě (rezidenci)
Selská usedlost 'Na Žampachu', renovovaný. 2 km od centra Janousov, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, přímo u lesa. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 23 ha. Ping-pong, pergola, terasa (35 m2), zahradní nábytek, gril, ohniště, dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště). V domě: stolní fotbal. Příjezd vede až k objektu, v zimě 150 m. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, restaurace 6 km, autobusová zastávka 1 km, nádraží 4 km. Tenis 3 km, vlek 2 km, lyžařské sjezdovky 2 km. Atrakce v blízkosti: Zámek Velké Losiny 25 km, Thermální lázně Velké Losiny 25 km, Zámek Úsov 30 km, Hrad Bouzov 30 km, Vojenské pevnosti 25 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Kouty nad Desnou 35 km, Přemyslov/Loučná nad Desnou 30 km. Ústřední topení na dřevo. K dispozici: šipky, fotbalové branky a malé travnaté hřiště, síť na volejbal. Upozornění: domácí zvířata nesmí z hygienických důvodů do ložnic!
Rezervace
Ubytování v České republice, Ruda nad Moravou:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město. Veškeré služby, Šumperk, 11 km. V obci: potraviny, pošta, restaurace, bar, termální koupaliště, 24 km. Na úpatí Hrubého Jeseníku. Jedinečná příroda CHKO Jeseník zahrnující plochu 740 m2, s nejvyšší horou Praděd 1492 m. Mezi jeho skalnatými vrcholy probíhají romantická údolí s četnými vodopády a přitahují společně s čistým vzduchem zájem milovníků přírody jak v zimě tak v létě.
informace pro letní ubytování
Bazén. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
informace pro zimní ubytování
Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Ramzovské sedlo, Petříkov 31 km, Červenohorské sedlo 40 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 04:34
Mapa stránek ...