Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Pstruží' - Česká republika (Moravskoslezský kraj Jeseniky Beskydy), Ostravice. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 5 ložnic. 7-pokojová chata. Prostorné, částéčně zkosená, úplně renovovaná v roce 2012, velmi moderní a luxusní zařízení: 3x malý dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem, TV-satelit, plochá obrazovka a topení. Sprcha/bidet/WC, dvojumyvadlo, hydromasážní sprcha. Topení. Ve spodním patře: otevřený obývací pokoj s 2x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, TV-satelit, plochá obrazovka, stereo přehrávač a domácí kino. Velká kuchyně (myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrick ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Pstruží, Ostravice

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz7391_302_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
7-pokojová chata. Prostorné, částéčně zkosená, úplně renovovaná v roce 2012, velmi moderní a luxusní zařízení: 3x malý dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem, TV-satelit, plochá obrazovka a topení. Sprcha/bidet/WC, dvojumyvadlo, hydromasážní sprcha. Topení. Ve spodním patře: otevřený obývací pokoj s 2x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, TV-satelit, plochá obrazovka, stereo přehrávač a domácí kino. Velká kuchyně (myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, parní zařízení) s bar, jídelní stůl, TV-satelit a topení. V horním patře: 2x zkosený dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na balkon. Koupelna/bidet/WC. Topení. Malá terasa. Zahradní nábytek, místo k posezení. K dispozici: sauna, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Blue-Ray přehrávač. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. Xbox, Playstation.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.12.2018 17:08
Mapa stránek ...