Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Malenovice' - Česká republika (Moravskoslezský kraj Jeseniky Beskydy), Ostravice. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 4-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích. Komfortní a osobité zařízení: jídelna 12 m2. Obývací pokoj 15 m2 s otevřený krb, TV-satelit, video, rádio, CD, stereo přehrávač a DVD. Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar) s podávací okénko, TV-satelit. Koupelna/WC. Topení v podlaze. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x dvoulůžko a TV-satelit. 1x zkosený pokoj s 2x místo ke spaní a TV-satelit. 1x zkosený pokoj s 1x dvoulůžko a TV-satelit ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Malenovice, Ostravice

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz7391_300_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích. Komfortní a osobité zařízení: jídelna 12 m2. Obývací pokoj 15 m2 s otevřený krb, TV-satelit, video, rádio, CD, stereo přehrávač a DVD. Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar) s podávací okénko, TV-satelit. Koupelna/WC. Topení v podlaze. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x dvoulůžko a TV-satelit. 1x zkosený pokoj s 2x místo ke spaní a TV-satelit. 1x zkosený pokoj s 1x dvoulůžko a TV-satelit. Galerie s klimatizace. 2x terasa. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled na krajinu a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V obývacím pokoji TV a k dispozici herní konzole X box. V objektu místnost s data projektorem - vhodná pro školení.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.1.2019 16:59
Mapa stránek ...