Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Zlata Olesnice' - Česká republika (Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše), Tanvald. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 80 m2, v patře. Pěkné zařízení: vstup. V horním patře: obývací pokoj 28 m2 s 1x lůžko, 1x místo ke spaní, krbová kamna a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s 3x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně 22 m2 (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Balkon 6 m2, západní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na les. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté, oplocený) u domu. Maximálně 1 ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Zlata Olesnice, Tanvald

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz4684_310_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 80 m2, v patře. Pěkné zařízení: vstup. V horním patře: obývací pokoj 28 m2 s 1x lůžko, 1x místo ke spaní, krbová kamna a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s 3x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně 22 m2 (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Balkon 6 m2, západní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na les. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté, oplocený) u domu. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Pokoj se 3 lůžky je průchozí.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 01:27
Mapa stránek ...