Ubytování v České republice, Tanvald (Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše) v rekreačním domě 'Zlata Olesnice'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Zlata Olesnice, Tanvald
★★★

Česká republika, Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše, Tanvald

Česká republika, Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše, Tanvald
Číslo objektu: CZ4684.310.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz4684_310_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.835,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 80 m2, v patře. Pěkné zařízení: vstup. V horním patře: obývací pokoj 28 m2 s 1x lůžko, 1x místo ke spaní, krbová kamna a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s 3x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně 22 m2 (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Balkon 6 m2, západní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na les. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté, oplocený) u domu. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Pokoj se 3 lůžky je průchozí.
Informace o domě (rezidenci)
Zlatá Olešnice, 16 km od Tanvald: Dříve mlýn s vlastní elektrárnou a sklárnou, dnes rodinná vila u potoka Zlatník s romantickou polohou. Ideální pro rodiny s dětmi. Pěkný, historický rodinný dům 'Zlata Olesnice', 2-podlažní, renovovaný v roce 2004. Pod Zlatá Olešnice, na kraji obce, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 50 m od lesa, 20 m od potoka, ve slepé ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 4'000 m2, zahrada 1'000 m2 (oplocená) s trávníkem a stromy, rybník. Zahradní sezení (20 m2), terasa (30 m2), zahradní nábytek, gril, ohniště, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: lyžárna, ústřední topení, pračka. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo (kryté) u domu. Potraviny, restaurace 800 m, autobusová zastávka 300 m, koupaliště 800 m, krytý bazén 20 km. Vlek 1.5 km, lyžařské centrum 18 km, lyžařské sjezdovky 5 km, lyžařská škola 18 km, dětská lyžařská škola 5 km, běžkařské stopy 50 m.
Rezervace
Ubytování v České republice, Tanvald:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 800 m n.m.
Město s 650 obyvatel. Veškeré služby v místě. Leží na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor, je ideálním výchozím místem pro zimní i letní sporty. Krkonošský národní park vzdálený 20 km.
informace pro letní ubytování
Bazén. Aquapark 'Liberec', 16 km. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Harrachov, 16 km. 2x sedačkové lanovky, 13x vleky, dětské vleky. 4x lyžařské sjezdovky, celkem 9.6 km. Bežkařské tratě. Rokytnice nad Jizerou 11 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 19:33
Mapa stránek ...