Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Jesenný' - Česká republika (Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše), Tanvald. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojová polovina dvojdomku 52 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon 6 m2. Gril. Výhled na krajinu a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Ložnice s dvoulůžkem je zvýšená o jeden schod.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Jesenný, Tanvald

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz4684_201_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová polovina dvojdomku 52 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon 6 m2. Gril. Výhled na krajinu a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Ložnice s dvoulůžkem je zvýšená o jeden schod.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.3.2019 03:45
Mapa stránek ...