Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Príchovice' - Česká republika (Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše), Tanvald. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 180 m2 na 2 podlažích. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna 30 m2 s krbová kamna a TV. Velký vstup. Kuchyňský kout u vstupu (4 plotýnky). 2x sprcha, 2x WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 4x lůžko. 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko a umyvadlo. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. K dispozici: dřevo (extra). Parkování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Príchovice, Tanvald

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz4684_120_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 180 m2 na 2 podlažích. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna 30 m2 s krbová kamna a TV. Velký vstup. Kuchyňský kout u vstupu (4 plotýnky). 2x sprcha, 2x WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 4x lůžko. 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko a umyvadlo. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. K dispozici: dřevo (extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 23:58
Mapa stránek ...