Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Albrechtice' - Česká republika (Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše), Tanvald. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích. Komfortní a osobité zařízení: 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, TV-satelit, CD a DVD. Vstup na verandu. Sprcha/WC. Topení v podlaze. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. 1x zkosený pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. E-topení. Terasa. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na město. K dispozici: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů. Internet ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Albrechtice, Tanvald

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz4684_10_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích. Komfortní a osobité zařízení: 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, TV-satelit, CD a DVD. Vstup na verandu. Sprcha/WC. Topení v podlaze. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko. 1x zkosený pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. E-topení. Terasa. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na město. K dispozici: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:16
Mapa stránek ...