Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Plavy' - Česká republika (Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše), Tanvald. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 80 m2 v 1. patře. Částéčně zkosený, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, rádio a CD. 2x zkosený malý pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: sprcha, WC zvlášť. Spodní patro (polosuterén) je s bazénem (extra, na požádaní možnost vyhřívání), je průchozí do zahrady a k dispozici pouze pro zákazníky.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Plavy, Tanvald

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz4684_101_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 80 m2 v 1. patře. Částéčně zkosený, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, rádio a CD. 2x zkosený malý pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: sprcha, WC zvlášť. Spodní patro (polosuterén) je s bazénem (extra, na požádaní možnost vyhřívání), je průchozí do zahrady a k dispozici pouze pro zákazníky.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 08:37
Mapa stránek ...