Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Horní' - Česká republika (Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše), Rokytnice nad Jizerou. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Horní', 4-pokojový byt v 2. patře. Prostorné, úplně renovovaný v roce 2013, komfortní a moderní zařízení: malý vstup s WC zvlášť. Otevřená jídelna s kuchyňským koutem a topení. Obývací pokoj s 2x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV (plochá obrazovka). Obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. Obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha. Topení v podlaze. K dispozici: vysoká sto ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Horní, Rokytnice nad Jizerou

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz5125_178_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Horní', 4-pokojový byt v 2. patře. Prostorné, úplně renovovaný v roce 2013, komfortní a moderní zařízení: malý vstup s WC zvlášť. Otevřená jídelna s kuchyňským koutem a topení. Obývací pokoj s 2x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV (plochá obrazovka). Obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. Obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha. Topení v podlaze. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.2.2018 16:09
Mapa stránek ...