Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Polevsko' - Česká republika (Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše), Nový Bor. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Polevsko', 3-pokojový dům 60 m2. Útulné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna 24 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby a krbová kamna. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x dvoulůžko, TV-satelit a rádio. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Kuchyně je otevřená do jídelny. Pokoje jsou průchozí. Interiéry ve dřevě.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Polevsko, Nový Bor

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz4730_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Polevsko', 3-pokojový dům 60 m2. Útulné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna 24 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby a krbová kamna. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x dvoulůžko, TV-satelit a rádio. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Kuchyně je otevřená do jídelny. Pokoje jsou průchozí. Interiéry ve dřevě.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 13:14
Mapa stránek ...