Ubytování v České republice, Nový Bor (Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše) v rekreačním domě 'Polevsko'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Polevsko, Nový Bor
★★★

Česká republika, Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše, Nový Bor

Česká republika, Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše, Nový Bor
Číslo objektu: CZ4730.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz4730_200_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.631,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Polevsko', 3-pokojový dům 60 m2. Útulné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna 24 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby a krbová kamna. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x dvoulůžko, TV-satelit a rádio. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Kuchyně je otevřená do jídelny. Pokoje jsou průchozí. Interiéry ve dřevě.
Informace o domě (rezidenci)
Polevsko, 1 km od Nový Bor: Stylová chata 'Polevsko'. 4 km od centra Nový Bor, klidná, slunná poloha, na ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2, zahrada (oplocená), louka k odpočinku. Zahradní sezení, terasa (18 m2), zahradní nábytek, gril. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Potraviny, restaurace, autobusová zastávka 200 m, koupaliště 4 km, krytý bazén 15 km. Tenis 500 m. CHKO Lužické hory. Lyžařské středisko Polevsko 100 m od objektu: 2 osvětlené sjezdovky, 1 dětská. K dispozici slunečník. Travnaté hřiště na míčové hry. E-topení. Parkování na oploceném pozemku.
Rezervace
Ubytování v České republice, Nový Bor:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 365 m n.m.
Významné město. Veškeré služby v místě. Krytý bazén. Město sklářského průmyslu, leží na výběžcích Lužických hor. Výrobky z českého skla patří mezi nejznámější a nejkvalitnější ve světě. Vyplatí se proto navštívit sklářské muzeum v Novém Boru. Výlety: hrad Sloup, který je přímo vestavěn do pískovcových skal 3 km, pískovcový útvar Panská skála 4 km, hrad Bezděz ze 13. století 33 km.
informace pro letní ubytování
Bazén. Tenis. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
informace pro zimní ubytování
Bežkařské tratě. Polevsko 4 km, Jedlová, Luž 15 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 19:00
Mapa stránek ...