Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Slunecni vrsek' - Česká republika (Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše), Kořenov. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojová chata 162 m2 na 2 podlažích. Prostorné a světlé, částéčně zkosená, pěkné a osobité zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, rádio, stereo přehrávač, elektrické topení a kamna na dřevo. Velká, otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mraznička) s kachlová kamna. Koupelna, sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. Koupelna, sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor pros ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Slunecni vrsek, Kořenov

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz4688_500_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová chata 162 m2 na 2 podlažích. Prostorné a světlé, částéčně zkosená, pěkné a osobité zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, rádio, stereo přehrávač, elektrické topení a kamna na dřevo. Velká, otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mraznička) s kachlová kamna. Koupelna, sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. Koupelna, sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 07:45
Mapa stránek ...