Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Karlov' - Česká republika (Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše), Janov nad Nisou. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojová chata 50 m2. Účelné a komfortní zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 2x sklápěcí skríňové lůžko, krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Karlov, Janov nad Nisou

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz4681_201_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojová chata 50 m2. Účelné a komfortní zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 2x sklápěcí skríňové lůžko, krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 11:45
Mapa stránek ...