Ubytování v České republice, Janov nad Nisou (Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše) v rekreačním domě 'Karlov'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Karlov, Janov nad Nisou
★★

Česká republika, Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše, Janov nad Nisou

Česká republika, Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše, Janov nad Nisou
Číslo objektu: CZ4681.201.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz4681_201_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 6.571,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojová chata 50 m2. Účelné a komfortní zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 2x sklápěcí skríňové lůžko, krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Karlov, 1 km od Janov nad Nisou: Malá, útulná, jednoduchá chata 'Karlov', obklopen stromy. Samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 300 m od lesa, 1 km od sjezdovek, přímo u řeky, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek. Zahradní nábytek, gril. Příjezd vede až k objektu (300 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km. Cyklistická stezka 200 m, lyžařské sjezdovky 1.2 km, půjčovna lyží 1.2 km, dětská lyžařská škola 1.2 km, běžkařské stopy 800 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: SKI Severák Hrabětice 1.2 km, SKI Bedřichov 5.5 km, SKI Tanvaldský Špičák 9 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory.
Rezervace
Ubytování v České republice, Janov nad Nisou:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Obec s 1'200 obyvatel, 6 km od Jablonec nad Nisou, 12 km od Liberec. Veškeré služby, Jablonec nad Nisou, 6 km. V obci: potraviny, pošta, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, 6 km. K tomu: lékař. Obec leží v CHKO Jizerské hory. Optimální východisko pro horskou turistiku a cyklistiku po hřebenech Jizerských hor.
informace pro letní ubytování
Bazén 2 km. Aquapark 'Liberec', 12 km. Tenis (6 km, 4x krytý kurt 6 km). Letní sáňkařská dráha, délka 900 m. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.
informace pro zimní ubytování
Lyžařský vlek 'Loučky' 1 km. Odtud možno dále na 'Severák' - 2 vleky, dětské vleky (severní svah), 1 vlek pro náročné na jižní straně. Značené běžkařské stopy. Půjčovna lyžařských potřeb na chatě Severák. Lyžařská škola. Bruslení. Další lyžařská střediska Bedřichov 3 km, Špičak 12 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.1.2019 10:52
Mapa stránek ...