Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Karlovka' - Česká republika (Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše), Janov nad Nisou. Jedná se o ubytování pro 23 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 7 ložnic. 'Karlovka', 8-pokojový dům 220 m2. Jednoduché zařízení se dřevem: jídelna 40 m2 s TV-satelit. 1x pokoj s 2x lůžko, 1x dvoulůžko, umyvadlo a WC zvlášť. 1x pokoj s 4x lůžko a sprcha/WC. Kuchyně (8 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, sprcha/WC, 2x WC zvlášť. V horním patře: sprcha/WC. Ve 2. patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko a umyvadlo. 1x pokoj s 2x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. 1x pokoj s 3x lůžko a umyvadlo. 1x pokoj s 4x lůžko. E-topení. Výhled na les. K dispozici: Internet (Wireless LAN ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Karlovka, Janov nad Nisou

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz4681_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 23 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 7 ložnic
Popis ubytování (interiér)
'Karlovka', 8-pokojový dům 220 m2. Jednoduché zařízení se dřevem: jídelna 40 m2 s TV-satelit. 1x pokoj s 2x lůžko, 1x dvoulůžko, umyvadlo a WC zvlášť. 1x pokoj s 4x lůžko a sprcha/WC. Kuchyně (8 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, sprcha/WC, 2x WC zvlášť. V horním patře: sprcha/WC. Ve 2. patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko a umyvadlo. 1x pokoj s 2x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. 1x pokoj s 3x lůžko a umyvadlo. 1x pokoj s 4x lůžko. E-topení. Výhled na les. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. V kuchyni 2x dřez, velká lednice. Šatna. Každý pokoj má vlastní barvu a v každém pokoji (kromě dvou dvoulůžkových) je lednice. V mezipatře sprcha/ WC. Lyžárna. Kauce 10.000,- Kč.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.1.2019 16:56
Mapa stránek ...