Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Harrachov' - Česká republika (Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše), Harrachov. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Harrachov 1', 2-pokojový byt 61 m2 v 3. patře. Moderní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko, 1x pohovka, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj s 4x lůžko. Kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Harrachov, Harrachov

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz5124_310_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Harrachov 1', 2-pokojový byt 61 m2 v 3. patře. Moderní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko, 1x pohovka, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj s 4x lůžko. Kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 07:49
Mapa stránek ...