Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Harrachov' - Česká republika (Liberecký kraj Jizerské hory Krkonoše), Harrachov. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Harrachov', 3-pokojový byt 65 m2 v 2. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV-satelit, rádio a CD. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Balkon 10 m2. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Garáž č. 14. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Harrachov, Harrachov

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz5124_10_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Harrachov', 3-pokojový byt 65 m2 v 2. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV-satelit, rádio a CD. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Balkon 10 m2. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Garáž č. 14. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.9.2017 16:44
Mapa stránek ...