Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Happy Hill' - Česká republika (Královéhradecký kraj Krkonoše Orlické hory), Černý Důl Čistá. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojov dům (samostatný), pro 6 osob, 100 m2, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl, lednicí a mraznička. Jídlo: donáška pečiva (extra).Koupelna/sprcha/WC a oddělené WC.Terasa 6 m2, zahradní nábytek, odkládací místnost, 4 lehátka.Další zařízení. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Happy Hill, Černý Důl Čistá

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz5434_16_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov dům (samostatný), pro 6 osob, 100 m2, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní stůl, lednicí a mraznička. Jídlo: donáška pečiva (extra).Koupelna/sprcha/WC a oddělené WC.Terasa 6 m2, zahradní nábytek, odkládací místnost, 4 lehátka.Další zařízení.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 07:55
Mapa stránek ...