Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Roubenka Cerný Dul' - Česká republika (Královéhradecký kraj Krkonoše Orlické hory), Černý Důl Čistá. Jedná se o ubytování pro 12 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojová chata. Částéčně zkosená, luxusní a osobité zařízení: vstup. 1x pokoj s vířivou vanou. Otevřený obývací pokoj s bar a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač, DVD a kachlová kamna. Vstup na zahradu, na terasu. Velká, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. V horním patře: 2x zkosený dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko, 1x dvoulůžko, WC zvlášť a sedací vana. 1x zkosený pokoj s 2x ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Roubenka Cerný Dul, Černý Důl Čistá

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz5434_10_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojová chata. Částéčně zkosená, luxusní a osobité zařízení: vstup. 1x pokoj s vířivou vanou. Otevřený obývací pokoj s bar a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač, DVD a kachlová kamna. Vstup na zahradu, na terasu. Velká, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. V horním patře: 2x zkosený dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko, 1x dvoulůžko, WC zvlášť a sedací vana. 1x zkosený pokoj s 2x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Vstup na lodžii. Velká terasa, zahrada. Zahradní nábytek, gril, odkládací místnost. K dispozici: pračka, sušička, dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům. Pípa u baru - na uvítanou 15l sud piva zdarma (další za poplatek). Ve vnitřní lodžii je k dispozici piano.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 02:26
Mapa stránek ...