Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Stare Sedlo' - Česká republika (Karlovarský kraj), Teplá. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 4-pokojový dům 110 m2. Komfortní a útulné zařízení: malý vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, 1x francouzským lužkem, otevřený krb a elektrické topení. Velký obývací pokoj s 2x pohovka, krbová kamna, TV a TV-satelit. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar) s podávací okénko, jídelní stůl. Koupelna/WC. Boiler. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko a 1x dvoulůžko. Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Stare Sedlo, Teplá

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3646_31_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 110 m2. Komfortní a útulné zařízení: malý vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, 1x francouzským lužkem, otevřený krb a elektrické topení. Velký obývací pokoj s 2x pohovka, krbová kamna, TV a TV-satelit. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar) s podávací okénko, jídelní stůl. Koupelna/WC. Boiler. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko a 1x dvoulůžko. Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:22
Mapa stránek ...