Ubytování v České republice, Teplá (Karlovarský kraj) v rekreačním domě 'Stare Sedlo'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Stare Sedlo, Teplá
★★★

Česká republika, Karlovarský kraj, Teplá

Česká republika, Karlovarský kraj, Teplá
Číslo objektu: CZ3646.31.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3646_31_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.656,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 110 m2. Komfortní a útulné zařízení: malý vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, 1x francouzským lužkem, otevřený krb a elektrické topení. Velký obývací pokoj s 2x pohovka, krbová kamna, TV a TV-satelit. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar) s podávací okénko, jídelní stůl. Koupelna/WC. Boiler. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko a 1x dvoulůžko. Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Staré Sedlo, Teplá 23 km od Mariánské Lázně: Velká, stylová chalupa 'Stare Sedlo', 2-podlažní v roce 2010, obklopen stromy a loukami. Na kraji obce Staré Sedlo, v okrsku Teplá, klidná, slunná poloha, oblast se slabým provozem, 200 m od lesa, na ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 3'000 m2 (oplocený), zahrada s stromy, dvůr, biotop, bazén kulatý (3.6 m průměr, hloubka 90 cm, 01.06.-31.08.). Zahradní sezení, pergola (20 m2), zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: Wireless LAN [WLAN], odkládací místnost na kola, lyžárna. Parkovací místo (3 x) u domu. Obchod 6 km. Atrakce v blízkosti: Mariánské Lázně 24 km, Slavkovský les 32 km, Klášter Teplá (se vzácnou knihovnou) 7 km, Konstantinovy Lázně (wellness) 11 km, 3 přírodní minerální prameny 1 km, Kladské rašeliny 33 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:26
Mapa stránek ...