Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Kafka' - Česká republika (Karlovarský kraj), Mariánské Lázně. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Kafka', 2-pokojový byt 40 m2, snížené přízemí. Pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj s jídelní stůl a TV-satelit. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Velmi pěkný výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený) u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Obývací pokoj je od pokoje s dvoulůžkem oddělen polopříčkou. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Kafka, Mariánské Lázně

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3530_20_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Kafka', 2-pokojový byt 40 m2, snížené přízemí. Pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj s jídelní stůl a TV-satelit. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Velmi pěkný výhled do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený) u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Obývací pokoj je od pokoje s dvoulůžkem oddělen polopříčkou.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 07:02
Mapa stránek ...