Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Kolonáda' - Česká republika (Karlovarský kraj), Mariánské Lázně. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 3-pokojový byt 68 m2 v 4. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit, rádio a DVD. Vstup na balkon, západní orientace. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Kuchyně 15 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). Sprcha, sedací vana, WC zvlášť. Nádherný výhled na město. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Kolonáda, Mariánské Lázně

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3530_10_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 68 m2 v 4. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit, rádio a DVD. Vstup na balkon, západní orientace. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Kuchyně 15 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra). Sprcha, sedací vana, WC zvlášť. Nádherný výhled na město. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:25
Mapa stránek ...